Meble zdobione metodą Decoupage

Jak mówi zaprzyjaźniona i wspólpracujaca z nami twórczyni wielu ozdobionych metodą decoupage mebli: "...Tworzymy świat z baśni pobudzający wyobraźnię Twojego dziecka. Zwykłe łóżko może zamienić się w zaproszenie do bajki, a pudełko na kredki może zostać magicznym kuferkiem...." 

Pokój dziecka to wyjątkowe miejsce. Chcemy, by czuło się tam dobrze. Żeby miało swój świat. Dlatego przygotowaliśmy ręcznie zdobione meble. Każdy mebel jest przygotowywany indywidualnie. Możemy ozdobić meble jednym z naszych motywów albo nadesłabym przez Ciebie zdjęciem. Ponieważ meble są ręcznie zdobione, wzory mogą być podobne, ale nigdy nie będą identyczne. 

Napisz lub zadzwoń aby dowiedzieć sie więcej, a wkrótce przedstawimy nasze propozycje zdobień i wykonanych mebelków.         tel 508 186 990

 

KOLEKCJE MEBLI

Poszczególne meble widoczne w sklepie różnią się rodzajem cokołu lub frontem drzwi. Przy zamawianiu kilku mebli proponujemy wykonanie ich wszystkich w jednakowej stylistyce.

Jeśli więc interesuje Cię komoda i biblioteczka, a każdy z tych mebli ma inną podstawę, jedno jest na prostym cokole a drugie na cokole z podcięciem, określ który cokół wybierasz. Otrzymasz meble pasujące do siebie. Poniżej przedstawiamy nasze kolekcje, wszystkie meble mogą być wykonane w jednej z nich.

Kolekcja Little House

Meble klasyczne w naszej ofercie, na podciętym cokole, który sprawia, że nawet duże meble wyglądają elegancko i lekko. Szuflady mają delikatne podcięcie na dole, co delikatnie ozdabia front mebla, szczególnie w przypadku komody. Fronty drzwi są proste, dzięki czemu meble doskonale prezentują się w każdej aranżacji, zarówno w pokojach urządzonych barwnie i z przepychem, jak również w pomieszczeniach stonowanych i spokojnych. Gdy zależy nam na bardziej ozdobnym meblu proponujemy drzwi bardziej wyrafinowane, z ozdobnym frontem.

Kolekcja LittleHouse

Kolekcja Hampton

Jest to pochodna stylu Little House, polegająca na zastosowaniu prostego cokołu, szuflady są podcięte, a fronty drzwi proste. Dzięki wymalowaniu mebli na ciemniejsze kolory lub wybarwienia w kolorze złocistego dębu lub ciemnego orzecha, zyskuje bardziej tradycyjny charakter. Najczęściej wybierana jest do pokoju dla chłopców.

Kolekcja Hampton

Kolekcja Sweet Milk

Klasyczny i elegancki styl z dodającymi uroku elementami dekoracyjnymi. Meble w tej kolekcji łączą w sobie unikalne wzornictwo z najwyższą jakością wykonania. Proste bryły nabierają wdzięku poprzez wprowadzenie dekoracyjnego elementu na górze mebla oraz delikatnego podcięcia na jego dole co razem z ozdobnym frezem na drzwiach i zastosowaniem nóżek nadaje tej kolekcji lekkości i gracji. Szczegóły w zakładce Kolekcje mebli w lewym menu.

 

KOLORYSTYKA MEBLI

Meble wymalowujemy głównie na biało. Przedstawiamy poniżej zestaw kolorów które są w naszej bazie i na które to kolory wymalowujemy meble w standardowej ofercie. Wybór koloru z poniższej palety nie powoduje zmiany ceny mebla.
Wzornik kolorów
Wzornik kolorów bejc
Istnieje również możliwość wymalowania mebli na dowolny kolor, kiedy na przykład chcemy, aby kolor mebli współgrał z meblami które już posiadamy, lub zależy nam na konkretnym odcieniu. W tym celu należy podać nam numer koloru z dowolnego wzornika kolorów, np. RAL, Panteon itp.

Wymalowanie jednego mebla na wybrany kolor to dodatkowy.
Koszt – 50pln, gdy jest to więcej niż jeden mebel, za każdy dodatkowy +34pln.