ILE KOSZTUJE DOSTAWA MEBLI NA TERENIE WARSZAWY I OKOLIC?

Koszt dostawy mebli realizowany przez sklep Little House na terenie Warszawy i okolic (do30 km) wynosi:

- w przypadku łóżko lub innego pojedynczego mebla – od 80pln

- w przypadku zestawu mebli – od 140pln

 ILE KOSZTUJE DOSTAWA MEBLI W DOWOLNE MIEJSCE W POLSCE?

Koszt dostawy mebli na terenie kraju:

pojedyńcze łóżko - 160pln

mały mebel typu szafka nocna - około 90pln

pojedyńcze łóżko z szufladami lub szufladą - 180pln

pojedyńczy mebel typu biurko, komoda - około 150pln

szafa, duża bieliźniarka - około 220pln

ILE KOSZTUJE DOSTAWA KILKU MEBLI?

Przy dostarczaniu kilku mebli każdorazowo wyceniamy ją indywidualnie, aby móc przedstawić jak najkorzystniejszą opcję. W tym przypadku kwoty za pojedyńcze dostawy nie sumują się a klient otrzymuje oszacowaną kwotę mailem wraz z pozostałymi warunkami transakcji i na tej podstawie podejmuje ostateczną decyzję.

JAK WŁAŚCIWIE UŻYTKOWAĆ MEBLE DREWNIANE?

Meble drewniane przeznaczone są do użytkowania wyłącznie w pomieszczeniach mieszkalnych, w których temperatura wynosi 10 – 30 ºC, a wilgotność powietrza kształtuje się w przedziale 40 – 70%.

Meble malowane nie powinny być narażone na bezpośrednie działanie światła słonecznego  oraz  być ustawiane bezpośrednio przy źródłach ciepła ( grzejniki itp.).

Powyższe daje gwarancję utrzymania mebla przez wiele lat w niezmienionej kondycji i wyglądzie. W przeciwnym razie musimy liczyć się z możliwością powstania odkształceń, pęknięć , zmiany koloru pokrycia mebla itp.

 JAK WŁAŚCIWIE PIELĘGNOWAĆ MEBLE DREWNIANE?

Meble powinny być regularnie odkurzane czystą i suchą, względnie lekko wilgotną szmatką. W przypadku większych zabrudzeń można użyć wilgotnej szmatki z niewielką ilością detergentu stosowanego w kuchni do mycia naczyń lub mydła.

Niewskazane jest stosowanie środków szorujących lub innych chemicznych środków przeznaczonych do mebli, a także jakichkolwiek rozpuszczalników.

CZY MOGĘ ZAMÓWIĆ MEBLE NA WYMIAR LUB W INNYM WZORZE?

Oczywiście jest taka możliwość i w przypadku indywidualnych zamówień, prosimy opisać, ewentualnie dołączyć dowolne zdjęcia, rysunki w celu określenia oczekiwań a my na tej podstawie przedstawimy możliwości wykonania oraz ewentualnie przygotujemy projekt do akceptacji i późniejszej realizacji.